Warsztaty LH 03_02 www

Warsztaty Lindy Hop od Podstaw | 3.02.2024

Panie i Panowie!

Taniec Lindy Hop nazywany jest najradośniejszym tańcem świata. Naszym zdaniem w pełni zasługuje na to miano, czego dowodzi atmosfera na naszych zajęciach i miny tańczących na parkietach całego świata.

Jeżeli chcecie zobaczyć, czy ten wspaniały taniec Złotej Ery Swingu wywoła uśmiech na Waszych twarzach, to jest ku temu znakomita okazja. Warsztaty z instruktorami Swing City to okazja, aby miło spędzić czas, zdobyć nowe umiejętności taneczne i stać się częścią ogólnoświatowej Społeczności tańczącej Lindy Hop 🙂
Po udziale w warsztatach będzie możliwość dołączenia do naszych kursów regularnych w Katowicach, Gliwicach i Bielsku-Białej.

 

REJESTRACJA
———————————
Link do rejestracji: https://forms.gle/o7zQee7QZ7FgdEf38
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Nie musisz mieć pary zapisując się na techniki tańczone w parze. My parujemy i dbamy o równowagę na sali, jednocześnie zastrzegając sobie prawo do wstrzymania wybranych rejestracji.
Na zajęciach w parach wymagamy zmian, które są ważnym elementem kultury tańców swingowych.

 

KIEDY
——-
Na warsztaty zapraszamy 3 lutego 2024 (sobota)
14:00 – 15:30 – Lindy Hop od Podstaw cz. 1
15:45 – 17:15 – Lindy Hop od Podstaw cz. 2
20:30 – 1:00 – Taster i Newcomers Party, czyli Potańcówka dla rozpoczynających przygodę ze Swingiem (max 6 miesięcy)

 

LOKALIZACJA
———————————
Warsztaty: Swing City 2 Szewczyka
Pl. Kaczyńskich 5/2 (obok Galerii Katowickiej), Katowice
2 piętro, wejście przez bramę pomiędzy kantorem i apteką
Potańcówka: Swing City Sokolska
ul. Sokolska 31 (budynek DH Junior)
Katowice

 

PROWADZĄCY
—————-
Instruktorzy Szkoły Tańca Swing City.

 

NEWCOMERS PARTY
———————–
Wieczorem zapraszamy do naszego Studia Swing City Sokolska na Potańcówkę dla wszystkich, którzy niedawno zaczęli przygodę z tańcami swingowymi lub zacząć chcą 🙂 Startujemy tasterem o 20:30, a tańczymy od 21:30.
Szczegóły na: http://swingcity.pl/swingowa-potancowka-debiutow-z-tasterem-newcomers-party-3-02-2024/

 

WARSZTATY OD PODSTAW
———————————
Zajęcia od podstaw są dedykowane dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tańcami swingowymi lub z żadnymi innymi tańcami. Nie trzeba umieć tańczyć, nie trzeba mieć poczucia rytmu, nie trzeba słyszeć muzyki, można mieć dwie lewe nogi 🙂

 

LINDY HOP
———————————
Lindy Hop to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.

 

CENNIK
———————————
Warsztaty Lindy Hop od Podstaw (3h) – 89,00 zł / osobę
Potańcówka – 10,00 zł

 

ORGANIZATOR
———————————
Swing City Katowice to jedyna szkoła na Śląsku specjalizująca się w tańcach swingowych. Działa od 2015 roku, prowadząc regularne kursy, organizując imprezy, warsztaty i festiwale, występując z pokazami tańca.

 

KONTAKT
———————————
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook, telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.eventy@gmail.com)