Warsztaty Lindy Hop Od Podstaw w Swing City

Warsztaty Lindy Hop Od Podstaw w Swing City | 07.03.2020

Panie i Panowie!

Zapraszamy na Lindy Hop Od Podstaw, czyli 4 godzinne warsztaty wprowadzające do tego wspaniałego tańca z instruktorami Swing City. Spróbuj najbardziej pozytywnego tańca na świecie i poznaj Społeczność, którą współtworzymy w Katowicach.

Warsztaty skierowane są do osób, które nie miały wcześniej styczności z żadnym tańcem lub maja już doświadczenie taneczne, ale chciałyby spróbować tańców swingowych.

HARMONOGRAM
————————
SOBOTA (7 marca)
11:00 – 13:10 LINDY HOP OD PODSTAW CZ.1

NIEDZIELA (8 marca)
11:00 – 13:10 LINDY HOP OD PODSTAW CZ.2

O LINDY HOP
——————-
Lindy Hop to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.

PROWADZĄCY
———————
Instruktorzy Swing City Katowice, jedynego Studia w mieście zajmującego się wyłącznie tańcami swingowymi.

MIEJSCE
————-
Swing City Katowice, ul. Sokolska 31
Budynek Junior, za Supersamem.

UBIÓR
———-
Na warsztaty zapraszamy w wygodnym, nie krępującym ruchów stroju. Absolutnie dowolnym. Tańczymy w obuwiu na płaskiej i miękkiej podeszwie.

CENNIK
————
Warsztaty Lindy Hop od Podstaw (4 godziny) – 80,00 zł

REJESTRACJA
———————

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona i nie przewidujemy dodatkowych grup, więc nie czekajcie do ostatniej chwili z rejestracją.

Oczywiście nie wymagamy rejestracji w parach, ale zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania wybranych rejestracji, jeśli równowaga na sali zostanie zaburzona.

KONTAKT
————-
Telefon: 693 40 60 42
Mail: swingcity.eventy@gmail.com

ZAPRASZAMY