WS www

Warsztaty Stepu Amerykańskiego | 19.09.2021

Zapraszamy na stacjonarne warsztaty Stepu Amerykańskiego od podstaw, które mogą być jednorazową przygodą lub przekształcić się w dłuższy romans. A jeżeli zdecydujecie się na dłuższy związek, to dla dobra tej relacji warsztaty są za darmo 🙂

Udział w warsztatach daje możliwość dołączenia do regularnego kursu tej techniki w naszym Studiu. Zajęcia odbywają się w  czwartki o 20:40. Po prostu wybierz opcję warsztaty + kurs. Decyzję o dołączeniu do grupy można też podjąć po warsztatach, wtedy dopłaca się tylko różnicę 🙂
 
Nie musisz mieć specjalnych butów czy umiejętności, żeby poczuć się jak Ginger Rogers lub Fred Astair. Wystarczą chęci i wysłany formularz zgłoszeniowy.
 
REJESTRACJA
---------------------
Niezbędna i dostępna tutaj: REJESTRACJA NA WARSZTATY STEPU
 
DATA
--------
19 września (niedziela)
Godz: 11:00 do 14:00
 
CENA
--------
- 3 godziny warsztatów: 70,00 zł
- Kursantki i Kursanci Swing City: 60,00 zł
- 3 godziny warsztatów + 7 godzin kursu: 175,00 zł
- Uczestniczki i Uczestnicy Regularnego Kursu: Bezpłatnie
 
PROWADZĄCA
----------------------
Warsztaty poprowadzi Kasia 'Katera' Krych - instruktorka, choreografka i tancerka.
 
DOŁĄCZENIE DO GRUPY (DLA CHĘTNYCH)
--------------------------------------------------------------
Po udziale w warsztatach można (ale nie trzeba) dołączyć do regularnego kursu w naszym Studiu, który odbywa się w każdy czwartek o 20:40. Chęć dołączenia można zgłosić Prowadzącej po warsztatach, mailowo lub telefonicznie lub od razu wybrać opcję warsztaty + kurs - wtedy warsztaty są ZA DARMO.
 
O STEPIE
-------------
Step Amerykański, czyli wybijanie rytmu podkutymi butami to klasyczna technika rodem z amerykańskich musicali. Oprócz stóp możemy też poruszać całym ciałem. Jednym z topowych stepujących tancerzy był Fred Astaire, ale gdy myślimy o piosence z wykorzystaniem stepowania, to pojawia nam się "Singing in the rain" z filmu muzycznego Deszczowa piosenka.
 
KONTAKT
-------------
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 693 40 60 42 lub adresem mailowym swingcity.kursy@gmail.com.