Warsztaty BB LH 04_02 www

Warsztaty Swingowego Tańca Lindy Hop | Od Podstaw | 4.02.2024

Panie i Panowie!

Już od roku tańce swingowe goszczą w Bielsku, a dzięki zainteresowaniu naszymi wydarzeniami, od prowadzimy regularne kursy Lindy Hop! Jest nam niezmiernie miło, że tańce swingowe zostały tak ciepło przyjęte, a Wasze zainteresowanie naszą ofertą ciągle rośnie!
Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, już po raz kolejny zapraszamy Was na warsztaty Lindy Hop od podstaw. Zajęcia są dedykowane dla tych, którzy nie mieli styczności ze Swingiem 🙂
Po udziale w warsztatach będzie możliwość dołączenia do kursu regularnego, który odbywa się we wtorki:
– Lindy Hop od Podstaw 20:10 – 21:20,

 

REJESTRACJA
——————–
Link do rejestracji: https://forms.gle/JPPXuJFcVUygmPYv7
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Nie musisz mieć pary zapisując się na techniki tańczone w parze. My parujemy i dbamy o równowagę na sali, jednocześnie zastrzegając sobie prawo do wstrzymania wybranych rejestracji.
Na zajęciach w parach wymagamy zmian, które są ważnym elementem kultury tańców swingowych.

 

KIEDY
——————–
Na warsztaty zapraszamy 4 lutego 2024 (niedziela)
15:00 – 18:00 – Lindy Hop od Podstaw cz. 1 (3h)
W połowie zajęć przerwa.

 

LOKALIZACJA
——————–
„Sala Nad Wagą”
ul. Rynek 4, I piętro
43-300 Bielsko-Biała

 

PROWADZĄCY
——————–
Instruktorzy Szkoły Tańca Swing City

 

WARSZTATY OD PODSTAW
——————–
Zajęcia od podstaw są dedykowane dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tańcami swingowymi lub z żadnymi innymi tańcami. Nie trzeba umieć tańczyć, nie trzeba mieć poczucia rytmu, nie trzeba słyszeć muzyki, można mieć dwie lewe nogi 🙂

 

LINDY HOP
——————–
Lindy Hop to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.

 

CENNIK
——————–
Lindy Hop od Podstaw (3h) – 79,00 zł / osobę

 

ORGANIZATOR
——————–
Swing City Bielsko jest częścią szkoły Swing City, która główną siedzibę ma w Katowicach. To jedyna szkoła na Śląsku specjalizująca się w tańcach swingowych. Działa od 2015 roku, prowadząc regularne kursy, organizując imprezy, warsztaty i festiwale, występując z pokazami tańca.

 

KONTAKT
——————–
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook, telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.eventy@gmail.com)