Warsztaty Wiązania Chust - Cause I'm a Woman 2020

Warsztaty Wiązania Chust | Cause I’m a Woman 2020 | 15.02.2020

Drogie Panie!

W ramach wydarzenia Cause I’m A Woman 2020 | Warsztaty Dla Pań zapraszamy serdecznie na Warsztaty Wiązania Chust, które poprowadzi dla nas Ola Kluczyk z Pin’Key Rolls 🙂

Jeśli marzy Wam się retro fryzura wykorzystująca chustki lub turbany, to jest właściwe miejsce i czas. Tutaj dowiesz się od naszej specjalistki:
🌺jak zawiązać chustkę na głowie i nie wyglądać jak własna babcia
🌺jak zawiązać chustkę na głowie i wyglądać jak własna babcia
🌺jak w trzy minuty zrobić fryzurę która wytrzyma całą noc tańców
🌺jak szybko zawiązać chustkę w sposób który sprawi, ze wszyscy będą myśleli ze właśnie spędziłaś trzy godziny na fotelu u najmodniejszego stylisty
🌺jak wyjść do ludzi z głową całą w wałkach sprytnie ukrytych pod chustką
🌺triki przy wiązaniu śliskich i spadających z głowy chustek

Każdy znajdzie coś dla siebie. Długie, gęste ciężkie do uczesania włosy? A może krótkie, cienkie i proste jak druty? Chustka może okazać się rozwiązaniem idealnym dla osób, które wcześniej mogły tylko pomarzyć o retro fryzurze.

Ola przybywa do Katowic ze swoim wspaniałym stoiskiem, na którym będzie czekał wybór ręcznie robionych ozdób do włosów, kwiatki, chusty i różne śliczności, a każdy Pan będzie mógł wybrać dla siebie klasyczną, szytą muchę i poszetkę.

REJESTRACJA
Rusza 24 listopada o 20:00 i dostępna będzie na stronie www.woman.swingcity.pl. Mamy tylko 15 miejsc.

CENA
Cena warsztatów to 70,00 zł / osoby.

PROWADZĄCA
Ola Kluczyk z Pin’Key Rolls.

POZOSTAŁE WYDARZENIA
W ramach wydarzenia Cause I’m A Woman 2020 | Warsztaty Dla Pań czeka na Was szereg warsztatów. Zaprosiliśmy dla Was wspaniałe instruktorki, które poprowadzą tematyczne warsztaty taneczne na 3 poziomach zaawansowania. Oczywiście mamy poziom dla pań, które nie miały jeszcze styczności z tańcami swingowymi. Czeka nas również znakomity Bal, oczywiście w towarzystwie Panów.

Oprócz warsztatów tańca czeka nas szereg wydarzeń towarzyszących związanych z modą i stylizacją, a zalegające w szafie retro ubrania będzie można sprzedać lub wymienić podczas Retro Wymiany Ciuchowej.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na www.woman.swingcity.pl.

KONTAKT
We wszystkich kwestiach zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 693 40 60 42 lub mailem swingcity.eventy@gmail.com.