Kasia EventHead www 7_10

Warsztaty z Kasią Dybowską | 07.10.2023

Panie i Panowie!


Jak sobota, to tylko do Swing City na warsztaty z Kasią Dybowską, która podzieli się z nami wiedzą aż z 3 tańców: Balboa, Collegiate Shag i Lindy Hop. Staraliśmy się, żeby tematy były ciekawe, a cała formuła nie obciążyła porfela. Każdy znajdzie coś dla Ciebie, a Kasia to jest klasa sama w sobie i warto skorzystać z Jej odwiedzin.
Po warsztatach Kasia wraca do domu, ale za to przyjeżdża Witek Bielski, żeby zagrać na naszej pierwszej w tym sezonie Domówce. Warto być!

 
REJESTRACJA
————————–
Link do rejestracji: https://forms.gle/GQzfmJ5fJremKHe99

Rejestracja na warsztaty jest obowiązkowa.
Na Domówkę nie trzeba się rejestrować.
Ilość miejsc ograniczona.
 
HARMONOGRAM
————————–
SOBOTA 7.10
11:15 – 12:30 – Collegiate Shag Solo (Układ)
12:45 – 14:00 – Balboa Solo Open (jak szurać, a nie chodzić)
14:30 – 15:45 – Solo Jazz – Synkopowanie i wariacje kroków
16:00 – 17:15 – Lindy Hop – Wariacje w Pozycji Zamkniętej

20:00 – 21:00 – Taster Collegiate Shag
21:00 – 2:00 – Potańcówka – Domówka z muzyką na żywo
 
OPISY ZAJĘĆ
————————–
Collegiate Shag Solo to układ oparty na krokach tego tańca, wymagane więc podstawy znajomości Shaga.

Balboa Solo to zajęcia, na których popracujemy z Kasią nad jakością ruchu w tym tańcu. Chcemy nasze chodzenie w Balboa zbliżyć do ideału, jakim jest szuranie. Poziom zajęć jest otwarty.

Solo Jazz to zajęcia, na których skupimy się na synkopowaniu triple stepów. Temat rzadko poruszany, a jest to bardzo ważna rzecz w tańcach swingowych. Do tego wprowadzimy kilka wariacji kroków. Wymagana znajomość triple stepu.

Lindy Hop to zajęcia, na których Kasi zaasystuje Jarek Rupiewicz. Skupimy się na nich na trzymaniu zamkniętym (tzw Close Position) i ciekawych wariacjach w tej pozycji. Poziom średniozaawansowany.
 

KASIA DYBOWSKA
————————–
Jedna z pierwszych polskich tancerek Lindy Hop (jeśli nie pierwsza), współtwórczyni warszawskiej sceny swingowej, propagatorka Collegiate Shaga, instruktorka polskich i zagranicznych wydarzeń. Rozgrzewa się w momencie, gdy inni padają. Skarbnica wiedzy na temat ruchu i połączenia. Jednym słowem Kasia!

BIO
Za sprawą dziadka w jej domu zawsze rozbrzmiewał jazz! W wieku 10 lat zaczęła tańczyć Boogie Woogie i od tego czasu tańce swingowe stały się nierozerwalną częścią jej życia. Przygodę z Lindy Hop zaczęła w 2005 roku. Jest współzałożycielką Studia Tańca Swingout.Pl i od 2009 roku prowadzi regularne zajęcia.
Jako instruktorka dużą wagę przykłada do techniki. Kładzie spory nacisk na podstawy, połączenie partnerów, naturalny przepływ energii w parze, prowadzenie i podążanie, jednocześnie stara się zaszczepić w uczniach miłość do muzyki swingowej oraz umiejętność improwizacji i zabawy tańcem. Bardzo ważna jest dla niej wygoda w tańcu ale także estetyka ruchu. Dba aby jej uczniowie czuli się komfortowo w tańcu oraz stara się indywidualne podchodzić do ich potrzeb. Uwielbia tańczyć zarówno dla siebie jak i dla innych. Kocha sprawiać ludziom radość, dzieląc się swoją pasją ❤

 

MIEJSCA
————————–
Katowice – Warsztaty i impreza
Swing City Katowice, ul. Sokolska 31

 
CENNIK
————————–
Warsztaty 1 blok (1,15h) – 45,00 zł (40,00 zł / gotówka)
Warsztaty 2 bloki i więcej – 40,00 zł/blok (35,00 zł / gotówka)
Potańcówka Domówka z muzyka na żywo – 30,00 zł
 
KONTAKT
————————–
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu na swingcity.eventy@gmail.com lub pod nr telefonu 693 40 60 42.