Event Head CIW22 www

Warsztaty Cause I’m a Woman 2022 | 12-13.02.2022

Drogie Panie!
Pełni nadziei chcemy po roku przerwy zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie skierowane wyłącznie do Was. Wierzymy, że w damskim gronie po raz kolejny spotkamy się na swingowych warsztatach solowych, dodatkowych wydarzeniach oraz imprezie.
Tematyczne zajęcia taneczne na 3 poziomach zaawansowania poprowadzą w tym roku nie tylko Panie, ale i Panowie. Oczywiście zostawiamy pełną swobodę w wyborze zajęć. Zaprosimy Was również na warsztaty towarzyszące.
Retro Wymiana Ciuchowa będzie towarzyszyć naszemu wydarzeniu również w tej edycji. Wracamy na parkiety, więc będzie okazja sprzedać, kupić lub wymienić garderobę i przygotować stylówki na kolejny rok.
Nie zabraknie towarzyszącego wydarzenia Cause I'm a Man, z którego uczestnikami spotkamy się na imprezach Szczegóły są w osobnym wydarzeniu, ale nazwa mówi sama za siebie.
W sobotę 12 lutego mamy nadzieję zaprosić Was na Bal Karnawałowy z muzyką na żywo, który tradycyjnie odbędzie się na przepięknej 100letniej sali MDK na Giszowcu. Jeśli tylko sytuacja pozwoli.

REJESTRACJA

Link do rejestracji: https://forms.gle/VMWSV6b2ewXukpqx7

Jeżeli będziemy zmuszeni odwołać wydarzenie, zwrócimy w przeciągu 3 dni wszystkie wpłacone środki.

Obecnie nie wymagamy szczepienia, negatywnego testu czy statusu ozdrowieńca. Jednak nie wiemy jakie obostrzenia COVID będą obowiązywały w lutym. Nie wiemy czy w wydarzeniu będą mogły wziąć udział osoby niezaszczepione. Jeżeli obostrzenia zmuszą nas do weryfikacji certyfikatów szczepień czy negatywnych testów od osób niezaszczepionych, to będziemy ich wymagać. Jednocześnie nie będziemy w stanie zwrócić wpłaconych środków osobom rezygnującym z tego powodu, chociaż oczywiście dołożymy wszelkich starań, aby umożliwić kontakt z osobami zainteresowanymi warsztatami i odsprzedanie wykupionej opcji.

HARMONOGRAM

MIEJSCA

Wszystkie warsztaty - Swing City - Sokolska 31 i okolice (ścisłe centrum)
Piątkowa Domówka - Swing City - Sokolska 31
Sobotni Bal - MDK - Plac Pod Lipami 1-3, Giszowiec, 15 minut od centrum autem, taksówką lub uberopodobnym środkiem

IMPREZY

W PIĄTEK zapraszamy do naszego Studia na klimatyczną imprezę wolnych rytmach swingowych i bluesowych z zespołem The Blue Drags. Muzycy wystąpią prawie akustycznie i bez podwyższenia. Dosłownie będzie można otrzeć się o muzykę 🙂
 
W SOBOTĘ zapraszamy na Bal w stylu Glamour. Będzie taster, będą pokazy, fotobudka, będzie też na scenie zespół Lazy Swingers Band. Bawimy się do rana 🙂

POZIOMY

Wybierając swój poziom pamiętaj, że doświadczenie nabyte z tańców swingowych w parach też się wlicza, a podana ilość miesięcy jest bardzo orientacyjna. Różnorodność zaproponowanych przez nas tematów sprawia, że w jednych kwestiach możecie być bardziej zaawansowane, a w innych w ogóle.

PIKNE DZIOŁCHY
- od 0 do 6 miesięcy -
dla dziewczyn rozpoczynających swoją przygodę z tańcami swingowymi

FAJNISTE FRELKI
- od 6 do 18 miesięcy -
dla dziewczyn ogarniających groovy, triple, rytmikę i podstawy ruchów Authentic Jazz

GRYFNE BABKI
- od 18 miesięcy do -
dla dziewczyn tańczących, roztańczonych i chcących więcej

TEMATY WARSZTATÓW

CENNIK