rk2022 Od Podstaw www

Zacznij Tańczyć Swing | Kursy Solo i W Parach | Start: 12.09.2022

Panie i Panowie!
Nic co piękne nie trwa wiecznie, wakacje również. Ale za to od 12 września w naszym Studiu startuje Nowy Sezon taneczny 2022/2023. Z jego rozpoczęciem chcemy zaprosić Was do rozpoczęcia przygody z tańcami swingowymi!
Przygotowaliśmy dla Was aż 4 techniki od podstaw: radosny Lindy Hop (tańczony w parach), szalony Collegiate Shag (tańczony w parach), stylowy Solo Jazz Charleston oraz rytmiczny Step Amerykański.
Tańce Złotej Ery Swingu to nie tylko dawka radości, humoru i endorfin na kursach. To przede wszystkim Społeczność fajnych ludzi, spotykająca się na kursach, warsztatach, imprezach i przy wielu innych okazjach. Chcemy, żebyście byli jej częścią.
REJESTRACJA
———————
Link do rejestracji: https://forms.gle/trMBkbmmoArhuj4D6
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Nie musicie mieć pary – my dbamy o to, żeby każdy miał z kim tańczyć.
Na zajęciach w parach wymagamy zmian, które są ważnym elementem kultury tańców swingowych. Przy rejestracji zapewniamy równowagę na sali.
KURSY OD PODSTAW
———————————
Wszystkich, którzy chcą zacząć przygodę ze Swingiem zapraszamy na 4 Kursy Trymestru Jesiennego 2022, w ramach których mamy w tym roku:
– Step Amerykański Od Podstaw (poniedziałki o 16:40) – START 12 września
– Collegiate Shag Od Podstaw (poniedziałki o 19:20) – START 12 września
– Solo Jazz & Charleston Od Podstaw (środy o 19:20) – START 14 września
– Lindy Hop Od Podstaw (czwartki o 18:00) – START 15 września
ZAJĘCIA OD PODSTAW
————————-
Zajęcia od podstaw są dedykowane dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tańcami swingowymi lub z żadnymi tańcami. Nie trzeba umieć tańczyć, nie trzeba mieć poczucia rytmu, nie trzeba słyszeć muzyki, można mieć dwie lewe nogi 🙂
OPISY TAŃCÓW
————————-
LINDY HOP
Lindy Hop to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.
SOLO JAZZ & CHARLESTON
Solowy taniec do muzyki swingowej to świat improwizacji oraz układy tańczone solo. To połączenie ruchów Authentic Jazz ze wspaniałym światem Charlestona.
COLLEGIATE SHAG
Taniec w parach do szybkiej muzyki swingowej (180 – 200+ bpm), bardzo energetyczny i wymagający fizycznie. Wywodzi się z rodziny tańców swingowych i ma swoich entuzjastów na całym świecie.
STEP AMERYKAŃSKI
Stepowanie czyli wybijanie rytmu podkutymi butami to klasyczna technika rodem z amerykańskich musicali. Oprócz stóp możemy też poruszać całym ciałem. Jednym z topowych stepujących tancerzy był Fred Astaire, ale gdy myślimy o piosence z wykorzystaniem stepowania, to pojawia nam się „Singing in the rain” z filmu muzycznego Deszczowa piosenka.
CENNIK
————-
Szczegółowy Cennik znajduje się na http://swingcity.pl/cennik/. Tutaj publikujemy najczęstsze opcje.
Swingonament za Wrzesień + Październik (7 zajęć) – 189,00 zł
Swingonament za Trymestr Jesienny (14 zajęć) – 350,00 zł (oszczędzasz 30,00 zł)
W celu utrzymania wysokiej jakości kursów nie honorujemy żadnych systemów płatniczych typu Multisport czy OK System.
DLACZEGO MY?
————————-
Ponieważ mamy profesjonalne Studio z szatniami, lustrami i klimatyzacją.
Ponieważ jesteśmy w samym centrum Katowic.
Ponieważ tylko my zajmujemy się wyłącznie tańcami swingowymi, bazując na 15 latach doświadczenia.
Ponieważ mamy kameralne grupy (max 20 osób), zajęcia trwają min. 70 minut i prowadzą je pary, a nie pojedynczy instruktorzy (no chyba że są solo).
KONTAKT
—————-
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook, telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.kursy@gmail.com).