Warsztaty BB 18_03 www

Zacznij Tańczyć Swing w Bielsku-Białej | Po Raz Piąty | 18.03.2023

Panie i Panowie!

Od kilku miesięcy tańce swingowe goszczą w Bielsku. Dzięki zainteresowaniu naszymi wydarzeniami, od lutego w Bielsku – Białej prowadzimy regularny kurs Lindy Hop od Podstaw oraz Charleston Solo od Podstaw! Jest nam niezmiernie miło, że tańce swingowe zostały tak ciepło przyjęte, a Wasze zainteresowanie naszą ofertą ciągle rośnie!

 

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, już po raz piąty zapraszamy Was na sobotnie warsztaty Lindy Hop i Charleston Solo. Pragniemy zainteresować jak największą grupę osób tańcami, które kochamy i w których się specjalizujemy. Zajęcia są zarówno dla tych, którzy nie mieli styczności ze Swingiem, jak i dla tych którzy byli na wcześniejszych edycjach 🙂
Tym razem rozszerzamy ofertę warsztatów o dodatkowy poziom Lindy Hop w Parach! Zapraszamy Was na zajęcia „Lindy Hop od Podstaw” oraz „Lindy Hop Kontynuacja”. Nie zabraknie oczywiście zajęć Charleston Solo na poziomie Open 🙂

 

Tańce Złotej Ery Swingu to nie tylko dawka radości, humoru i endorfin na kursach. To przede wszystkim Społeczność fajnych ludzi, spotykająca się na kursach, warsztatach, imprezach i przy wielu innych okazjach. Aby ułatwić Wam kontakt, oprócz Fan Page’u Swing City Bielsko powstała na FB grupa Lindy Hop Bielsko, na którą serdecznie zapraszamy.

 

Tak wygląda Lindy Hop w wykonaniu naszych instruktorów: https://youtu.be/tXNver3r6eo

 

REJESTRACJA
——————–

Link do rejestracji: https://forms.gle/J6reUjW5j4F3mYoeA
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Nie musisz mieć pary zapisując się na techniki tańczone w parze. My parujemy i dbamy o równowagę na sali.
Na zajęciach w parach wymagamy zmian, które są ważnym elementem kultury tańców swingowych.

 

KIEDY
——————–

Na warsztaty zapraszamy 18 marca 2023 (sobota)
11:00 – 12:00 – Lindy Hop od Podstaw (1h)
12:15 – 13:45 – Lindy Hop Kontynuacja (1,5h)
14:00 – 15:30 – Charleston Solo Poziom Open (1,5h)

 

LOKALIZACJA
——————–

Budynek ZHP
ul. Fryderyka Chopina 3, I piętro
43-300 Bielsko-Biała

 

PROWADZĄCY
——————–

Instruktorzy Szkoły Tańca Swing City Katowice.

 

POZIOMY
——————–

Lindy Hop od Podstaw
Zajęcia od podstaw są dedykowane dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tańcami swingowymi lub z żadnymi innymi tańcami. Nie trzeba umieć tańczyć, nie trzeba mieć poczucia rytmu, nie trzeba słyszeć muzyki, można mieć dwie lewe nogi 🙂 Jeżeli byłaś/byłeś już na wcześniejszych warsztatach, ale chcesz przypomnieć sobie podstawy – śmiało! Te zajęcia są także dla Ciebie 🙂
Lindy Hop Kontynuacja
Zajęcia dedykowane są dla osób, które brały udział we wcześniejszych edycjach naszych weekendowych warsztatów lub uczęszczają na nasze kursy regularne. Poznamy kolejne figury i przejścia, które urozmaicą Wasz taniec 🙂 W tych zajęciach mogą wziąć udział również osoby, które nie miały wcześniej styczności z tańcami swingowymi, ale wezmą udział we wcześniejszym bloku zajęć „Lindy Hop od Podstaw”
Charleston Solo Poziom Open
Zajęcia dedykowane są dla wszystkich chętnych, niezależnie od tego, czy brałas/brałeś już udział w organizowanych przez nas wcześniej wydarzeniach, czy nie 🙂 Przypomnimy podstawowy krok Charleston Solo i wprowadzimy nowe wariacje. Zapewniamy, że nikt nie będzie się nudził ! 🙂

 

OPISY TAŃCÓW
——————–

LINDY HOP
Lindy Hop to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.
CHARLESTON
To kultowy taniec lat 20, który zbudował mocne fundamenty dla Lindy Hop. Sam opiera się na innych swingowych technikach, łącząc bogactwo ruchu i figur z muzyką charakterystyczną dla tamtego okresu. Dynamiczny, żywiołowy i bardzo klimatyczny.

 

CENNIK
——————–

Lindy Hop od Podstaw (1h)  –  35,00 zł
Lindy Hop Kontynuacja (1,5h) – 50,00 zł
Charleston Solo Poziom Open (1,5h) – 50,00 zł
Przy zapisie na 2 lub 3 bloki – rabat 10%.

 

ORGANIZATOR
——————–

Swing City Bielsko jest częścią szkoły Swing City, która główną siedzibę ma w Katowicach. To jedyna szkoła na Śląsku specjalizująca się w tańcach swingowych. Działa od 2015 roku, prowadząc regularne kursy, organizując imprezy, warsztaty i festiwale, występując z pokazami tańca.

 

KONTAKT
——————–

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook, telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.eventy@gmail.com)