Warsztaty BB Event Head www

Zacznij Tańczyć Swing w Bielsku-Białej | Warsztaty | 22.10.2022

Panie i Panowie!

Zapraszamy do rozpoczęcia przygody z tańcami swingowymi w pięknym mieście Bielsko-Biała. Na przestrzeni lat gościliśmy w Katowicach dużo fajnych ludzi z BB, tym razem my chcemy odwiedzić Was!

W pierwszej części zapraszamy na Lindy Hop, kultowy taniec Złotej Ery Swingu tańczony w parach, w drugiej części zatańczymy Charlestona Solo.

Tańce Złotej Ery Swingu to nie tylko dawka radości, humoru i endorfin na kursach. To przede wszystkim Społeczność fajnych ludzi, spotykająca się na kursach, warsztatach, imprezach i przy wielu innych okazjach.

Tak wygląda Lindy Hop w wykonaniu naszych instruktorów: https://youtu.be/tXNver3r6eo

REJESTRACJA
—————–——–
Link do rejestracji: https://forms.gle/uHGbMsXG7BKaXYrz5

Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Nie musicie mieć pary – my dbamy o to, żeby każdy miał z kim tańczyć.

Na zajęciach w parach wymagamy zmian, które są ważnym elementem kultury tańców swingowych. Przy rejestracji zapewniamy równowagę na sali.

KIEDY
———-
Na warsztaty zapraszamy 22 października 2022 (sobota)
11:00 – 12:30 – Lindy Hop
12:45 – 14:15 – Charleston Solo

PROWADZĄCY
———————-
Kasia i Jarek Rupiewicz, założyciele Szkoły Tańca Swing City Katowice. Specjalizują się wyłącznie w tańcach swingowych, ucząc, występując i prowadząc warsztaty oraz zajęcia. Łącznie mają ponad 20 lat doświadczenia ze Swingiem, a Jarek był jednym z pionierów Lindy Hop w Polsce.

WARSZTATY OD PODSTAW
———–———————————-
Zajęcia od podstaw są dedykowane dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tańcami swingowymi lub z żadnymi tańcami. Nie trzeba umieć tańczyć, nie trzeba mieć poczucia rytmu, nie trzeba słyszeć muzyki, można mieć dwie lewe nogi 🙂

OPISY TAŃCÓW
—-———————-
LINDY HOP
Lindy Hop to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.

CHARLESTON
To kultowy taniec lat 20, który zbudował mocne fundamenty dla Lindy Hop. Sam opiera się na innych swingowych technikach, łącząc bogactwo ruchu i figur z muzyką charakterystyczną dla tamtego okresu. Dynamiczny, żywiołowy i bardzo klimatyczny.

CENNIK
————–
1 blok (1,5h) – 50,00 zł
2 bloki (3h) – 90,00 zł

ORGANIZATOR
———————-
Swing City Katowice to jedyna szkoła na Śląsku specjalizująca się w tańcach swingowych. Działa od 2015 roku, prowadząc regularne kursy, organizując imprezy, warsztaty i festiwale, występując z pokazami tańca.

KONTAKT
—————-
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook, telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.eventy@gmail.com)