ZTS 30_09 Event Head WWW

Zacznij Tańczyć Swing w Bielsku – Białej | Warsztaty od Podstaw | 30.09.2023

Panie i Panowie!

Już prawie rok tańce swingowe goszczą w Bielsku, a dzięki zainteresowaniu naszymi wydarzeniami, od lutego prowadzimy regularne kursy Lindy Hop oraz Charleston Solo! Jest nam niezmiernie miło, że tańce swingowe zostały tak ciepło przyjęte, a Wasze zainteresowanie naszą ofertą ciągle rośnie!

 

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, już po raz szósty zapraszamy Was na sobotnie warsztaty od podstaw Lindy Hop i Charleston Solo. Pragniemy zainteresować jak największą grupę osób tańcami, które kochamy i w których się specjalizujemy. Zajęcia są dedykowane dla tych, którzy nie mieli styczności ze Swingiem 🙂

 

Tańce Złotej Ery Swingu to nie tylko dawka radości, humoru i endorfin na kursach. To przede wszystkim Społeczność fajnych ludzi, spotykająca się na kursach, warsztatach, imprezach i przy wielu innych okazjach. Aby ułatwić Wam kontakt, oprócz Fan Page’u Swing City Bielsko powstała na FB grupa Lindy Hop Bielsko, na którą serdecznie zapraszamy.

 

Tak wygląda Lindy Hop w wykonaniu naszych instruktorów: https://youtu.be/tXNver3r6eo

 

Po udziale w warsztatach będzie możliwość dołączenia do naszych kursów regularnych, które odbywają się we wtorki:
– Lindy Hop od Podstaw 17:50 – 19:00,
– Solo Jazz & Charleston od Podstaw 20:40 – 21:50).

 

REJESTRACJA
——————–
Link do rejestracji: https://forms.gle/ZMAGykqz8BthMA7W8
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Nie musisz mieć pary zapisując się na techniki tańczone w parze. My parujemy i dbamy o równowagę na sali, jednocześnie zastrzegając sobie prawo do wstrzymania wybranych rejestracji.
Na zajęciach w parach wymagamy zmian, które są ważnym elementem kultury tańców swingowych.

 

KIEDY
——————–
Na warsztaty zapraszamy 30 września 2023 (sobota)
11:00 – 12:00 – Lindy Hop od Podstaw cz. 1 (1h)
12:15 – 13:15 – Lindy Hop od Podstaw cz. 2 (1h)
13:30 – 15:00 – Charleston Solo od Podstaw (1,5h)

 

LOKALIZACJA
——————–
„Sala Nad Wagą”
ul. Rynek 4, I piętro
43-300 Bielsko-Biała

 

PROWADZĄCY
——————–
Instruktorzy Szkoły Tańca Swing City – Justyna Odrobińska i Jarek Rupiewicz.

 

WARSZTATY OD PODSTAW
——————–
Zajęcia od podstaw są dedykowane dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tańcami swingowymi lub z żadnymi innymi tańcami. Nie trzeba umieć tańczyć, nie trzeba mieć poczucia rytmu, nie trzeba słyszeć muzyki, można mieć dwie lewe nogi 🙂

 

OPISY TAŃCÓW
——————–
LINDY HOP
Lindy Hop to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.
CHARLESTON
To kultowy taniec lat 20, który zbudował mocne fundamenty dla Lindy Hop. Sam opiera się na innych swingowych technikach, łącząc bogactwo ruchu i figur z muzyką charakterystyczną dla tamtego okresu. Dynamiczny, żywiołowy i bardzo klimatyczny.

 

CENNIK
——————–
Lindy Hop od Podstaw (2h) – 60,00 zł / osobę
Charleston Solo od Podstaw (1,5h) – 45,00 zł / osobę
Przy zapisie na Lindy Hop oraz Charleston Solo – rabat 10%.

 

ORGANIZATOR
——————–
Swing City Bielsko jest częścią szkoły Swing City, która główną siedzibę ma w Katowicach. To jedyna szkoła na Śląsku specjalizująca się w tańcach swingowych. Działa od 2015 roku, prowadząc regularne kursy, organizując imprezy, warsztaty i festiwale, występując z pokazami tańca.

 

KONTAKT
——————–
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook, telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.eventy@gmail.com)