nklh www

Zacznij Tańczyć Swing | Nowe Kursy W Parze i Solo | Start: 10.01.2022

Panie i Panowie!
Z rozpoczęciem nowego roku chcemy zaprosić Was do rozpoczęcia przygody z tańcami swingowymi!
Startujemy 10 stycznia. Przygotowaliśmy dla Was 3 techniki od podstaw: radosny Lindy Hop (tańczony w parach), szalony Collegiate Shag (tańczony w parach) i stylowy Solo Jazz Charleston.
Tańce Złotej Ery Swingu to nie tylko dawka radości, humoru i endorfin na kursach. To przede wszystkim Społeczność fajnych ludzi, spotykająca się na kursach, warsztatach, imprezach i przy wielu innych okazjach.
REJESTRACJA
Rejestracja jest dostępna na http://swingcity.pl/rejestracja/
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Nie musicie mieć pary – my dbamy o to, żeby każdy miał z kim tańczyć.
Pamiętajcie, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować Wam 100% bezpieczeństwa i w kursach bierzecie udział na własną odpowiedzialność.
Na zajęciach w parach wymagamy zmian, które są ważnym elementem kultury tańców swingowych. Przy rejestracji zapewniamy równowagę na sali.
ZAJĘCIA OD PODSTAW
Zajęcia od podstaw są dedykowane dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tańcami swingowymi lub z żadnymi tańcami. Nie trzeba umieć tańczyć, nie trzeba mieć poczucia rytmu, nie trzeba słyszeć muzyki, można mieć dwie lewe nogi 🙂
HARMONOGRAM ZAJĘĆ OD PODSTAW
PONIEDZIAŁKI (OD 10.01)
18:00 – 19:10 – Collegiate Shag Od Podstaw
ŚRODY (OD 12.01)
18:00 – 19:10 – Solo Jazz Charleston Od Podstaw
CZWARTKI (OD 13.01)
19:20 – 20:30 – Lindy Hop Od Podstaw
CENNIK
Szczegółowy Cennik znajduje się na http://swingcity.pl/cennik/. Tutaj publikujemy najczęstsze opcje.
Swingonament za styczeń i luty – 175,00 zł / 7 zajęć (Solo lub Lindy) lub 99,00 zł / 4 zajęcia (Col Shag)
Swingonament za Trymestr Zimowy: 255,00 zł / 12 zajęć (oszczędzasz 45,00 zł)
Nie honorujemy systemów MultiSport i OK System.
OPISY

COLLEGIATE SHAG to taniec w parach głównie do szybkiej muzyki swingowej (180 – 200+ bpm), popularny szczególnie w latach 30. w Stanach Zjednoczonych. Wywodzi się z rodziny tańców swingowych i ma swoich entuzjastów na całym świecie. Przykuwa uwagę bo wygląda na bardzo wymagający fizycznie, a dodatkowo ze względu na szybkie ruchy czasem przypomina tańce postaci z przedwojennych kreskówek!
LINDY HOP to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.
SOLO JAZZ CHARLESTON to kultowy taniec lat 20, który zbudował mocne fundamenty dla Lindy Hop. Sam opiera się na innych swingowych technikach, łącząc bogactwo ruchu i figur z muzyką charakterystyczną dla tamtego okresu. Dynamiczny, żywiołowy i bardzo klimatyczny.