Event Head Zuzka www

Podrasuj swoje Lindy z Zuzką Lindovská | 19.11.2023

Panie i Panowie!

W listopadowe niedzielne popołudnie zapraszamy wszystkich tańczących Lindy Hop na warsztaty z wyjątkową, utalentowaną tancerką oraz instruktorką z Ostravy – Zuzką Lindovská.
Chcesz poznać Fancy Moves, żeby zaskoczyć wszystkich na parkiecie? A może marzy Ci się więcej własnej improwizacji w Lindy Hop? Zuzka wie, jak zabłysnąć na parkiecie i jak wprowadzić więcej indywidualnych ruchów w tańcu w parze 🙂 Wybierzcie interesujący Was temat, zarezerwujcie sobie czas i przybywajcie 🙂

 

REJESTRACJA
——————–
Link do rejestracji: https://forms.gle/HuZ23Z14pmm4kJnu6
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Nie musisz mieć pary zapisując się na techniki tańczone w parze. My parujemy i dbamy o równowagę na sali, jednocześnie zastrzegając sobie prawo do wstrzymania wybranych rejestracji.
Na zajęciach w parach wymagamy zmian, które są ważnym elementem kultury tańców swingowych.

 

HARMONOGRAM
——————–
Niedziela (19 listopada)
14:00 – 15:15 – Solo wariacje na podstawowych figurach Lindy Hop (zajęcia Solo)
15:30 – 16:45 – Fancy Moves w Lindy Hop (zajęcia w parach)

 

OPIS POZIOMÓW
——————–
Na warsztaty zapraszamy wszystkich, którzy znają tripla oraz rozliczenia 6 i 8, bez względu na stopień zaawansowania.

 

OPIS ZAJĘĆ
——————–
Fancy Moves to figury, które mają przyciągać uwagę. Nie zawsze skupiamy się na ich prowadzeniu, uwagę przekierowując na zapamiętanie sekwencji, czy prawidłowe wykonanie ruchu.

 

Solo wariacje na podstawowych figurach Lindy Hop to inny, bardziej kreatywny sposób zatańczenia wybranych figur wchodzących w podstawę Lindy Hop. Często te wariacje można robić niezależnie od partnera w obrębie danej figury, więc rozwijamy również indywidualne umiejętności taneczne.

 

CENNIK
——————–
1 blok (1h 15 min): 50,00 zł / osobę

 

PROWADZĄCA
——————–
Zuzka Lindovská – Swing stał się jej stylem życia już od pierwszej lekcji. Od tego czasu tańczy, trenuje, jeździ na międzynarodowe festiwale i prowadzi lokalną szkołę tańca swingowego Jazz Monkeys z Dario Bilic, którą założyli razem dwa lata temu. Uwielbia tańczyć do szybkiego tempa. Na swoich lekcjach stara się przekazywać swoim uczniom zasady tańca swingowego tak, aby taniec był dla nich jak najbardziej komfortowy. Kieruje się mottem: Taniec swingowy to wolność w tanecznej parze.

 

LOKALIZACJA
——————–
„Sala Nad Wagą”
ul. Rynek 4, I piętro
43-300 Bielsko-Biała

 

KONTAKT
——————–
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook, telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.eventy@gmail.com).