Swingowa Potańcówka Debiutów | 01.03.2025

Panie i Panowie!


Cieszymy się, że do naszej Społeczności dołączyło tyle nowych osób. Chcielibyśmy wszystkich poznać! Dlatego 1 marca w sobotę zapraszamy na Potańcówkę wyłącznie dla tych osób, które tańczą Swing krótko (do 1 roku) albo wcale ?
Nie trzeba się rejestrować, wystarczy przyjść! Na Potańcówkę zapraszamy wszystkich, a wstęp to jedyne 10,00 zł. O alkohol musicie zadbać sami. My tylko przypominamy, że Śródmieście Katowic (gdzie znajduje się nasza szkoła) przywróciło prohibicję, więc po 22:00 nie będziecie w stanie kupić już alko w okolicznych sklepach.
Skoro jest domówka, to zapraszamy też z mniej i bardziej domowym jedzonkiem. Zorganizujemy stół, przygotujemy talerzyki, sztućce i oczywiście kubeczki.
?????? KIEDY ??????
——————————-
1 marca 2025 (sobota)
20:00 – Start Potańcówki
??? GDZIE ???
——————————-
Swing City Sokolska
ul. Sokolska 31
Katowice
📌📌📌 WARSZTATY LINDY HOP OD PODSTAW 📌📌📌
——————————-
Na warsztaty Lindy Hop Od Podstaw zapraszamy tego samego dnia od 14:00 do 17:00. Znakomita okazja, żeby spróbować tego kultowego tańca, a zdobyte umiejętności wykorzystać wieczorem 🙂
Szczegóły i rejestracja: https://swingcity.pl/warsztaty-lindy-hop-od-podstaw-2/
?????? KONTAKT ??????
——————————-
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook, telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.eventy@gmail.com)