SC Solo www

Solo Jazz w Staszowie 2023 | z Isą i Victorem | 30.06 – 2.07

Panie i Panowie!

W tym roku pragniemy gościć Was w Staszowie dwukrotnie! Główna edycja naszego kultowego obozu tanecznego odbędzie się w dniach 6-9 lipca i oczywiście gorąco na nią zapraszamy. Ale nie samym tańcem w parach człowiek żyje, dlatego weekend wcześniej chcemy spotkać się z Wami w bardziej kameralnym gronie i potańczyć solo. Naszymi instruktorami będą Isabel Gregori i Victor Lopez z Hiszpanii!
 
Spotykamy się oczywiście w kultowym OW Lotnik, gdzie nie ma zasięgu sieci komórkowych, a internet jest tylko w jednym miejscu. Cisza i spokój w środku lasu, jezioro z pomostem do kończenia imprez i wypożyczalnią sprzętu. Pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami, które nawiązują designem do letnich kolonii, 3 posiłki dziennie (proste i smaczne), 2 poziomy, 8 godzin zajęć i 2 imprezy taneczne. To wszystko czeka na Was w pierwszy weekend lipca.

REJESTRACJA

Rejestracja jest otwarta !!!

Link do rejestracji: https://forms.gle/oJ21rAGKPrRr5Fnr6

Zapraszamy 🙂

INSTRUKTORZY

ISA & VICTOR
Naszymi głównymi instruktorami będą Isabel Gregorio i Victor Lopez z Hiszpanii.
Znamy ich głównie ze wspólnego tańczenia i uczenia Lindy Hop, ale nasi hiszpańscy instruktorzy prowadzą również regularne zajęcia Solo Jazz.
Cieszymy się, że w kameralnych warunkach naszego wyjazdu będą dzielić się z nami swoja bogatą wiedzą i już nie możemy się doczekać!
 
 

PROGRAM

W programie:
– Warsztaty Solo Jazz & Charleston na 2 poziomach zaawansowania,
– Sobotni Taster i Piątkowy Extra Track,
– 2 Imprezy taneczne na luzie,
– Leżing, Plażing, Smażing

POZIOMY

Zajęcia planujemy na 2 poziomach zaawansowania. Uczestnicy będą przydzielani do poszczególnych grup przez instruktorów na podstawie nieobowiązkowego przesłuchania (Audition).

EXTRA TRACK

W piątek wieczorem zapraszamy na Extra Track dla wszystkich, którzy zdołają do nas dotrzeć 🙂

CENNIK

MIEJSCE

Obozować będziemy w Ośrodku Wypoczynkowym Lotnik, który znajduje się w lesie i sąsiaduje z jeziorem. Z sal widać jedno i drugie, a po zajęciach czekają na Was rowerki wodne, molo i przepiękny fort oddalony o 10 km. Miejsce zapewnia nam pokoje z łazienkami, 3 sale z parkietami, 3 posiłki w osobnej stołówce, zaplecze socjalne i dużo zieleni na 3 hektarach ogrodzonej posesji.
Ośrodek położony jest w Staszowie (woj. świętokrzyskie) w odległości 400 km od Wrocławia, 200 km od Warszawy i Łodzi, 185 km od Katowic, 150 km od Zawiercia i Krakowa.

POKOJE

Mieszkamy w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami. Ilość pokoi 2osobowych jest ograniczona i będą przydzielane wg kolejności zgłoszeń.
Pokoje opuszczamy w niedzielę, najpóźniej przed zajęciami. Jest to związane z przyjazdem kolejnej grupy.
Pokoje 3 osobowe można zajmować w dowolnym składzie, wystarczy podać to w rejestracji lub dosłać mailem. Domyślnie pokoje dzielimy na damskie i męskie.