NASZE NAJWIĘKSZE WYDARZENIA

Obecnie organizujemy w ciągu roku 4 cykliczne wydarzenia taneczne, na których z roku na rok odwiedza nas coraz więcej gości z kraju i z zagranicy. Oczywiście pomniejszych warsztatów organizujemy znacznie więcej, ale prezentowane tutaj są naszymi TOP wydarzeniami. Prezentujemy je w kolejności od najbliższego do najdalszego.

OFICJALNY KLIP 2018

CAUSE I’M A WOMAN | 1 – 3 LUTEGO 2019

Już po raz piąty zapraszamy Was na unikalne wydarzenie, jakim są warsztaty Cause I'm a Woman. Ta edycja odbędzie się pod hasłem 'I'm feeling good'.

Zaprosiliśmy dla Was znakomite instruktorki z kraju i z zagranicy, które poprowadzą warsztaty taneczne na 3 poziomach zaawansowania, skupione na ruchach solo, ale nie tylko 🙂

Obok warsztatów zapraszamy na 2 znakomite imprezy, na które oczywiście wpuścimy panów. A skoro już o nich mowa, to w tej edycji przygotowaliśmy również coś dla nich, więc śmiało możecie przybywać razem.

Oprócz warsztatów tańca i imprez czeka szereg wydarzeń towarzyszących związanych z modą i stylizacją. Otwarte prelekcje, warsztaty i pokazy. Zalegające w szafie retro ubrania będzie można sprzedać lub wymienić podczas Retro Wymiany Ciuchowej.


Oficjalna strona wydarzenia: www.woman.swingcity.pl
Wydarzenie na Facebook'u: www.facebook.com/events/339654259800712/

LINDY LEVEL UP SUMMER CAMP | 12 – 15 LIPCA 2018

To będzie 4 edycja naszego letniego obozu tanecznego, w całości poświęconego wyłącznie tańcom swingowym. Współorganizujemy go ze szkołą Let's Rock Zawiercie. Po raz kolejny wyjedziemy do Staszowa, gdzie wynajmujemy cały Ośrodek z 2 salami tanecznymi. Dookoła las, jezioro i słynny pomost, na którym kończą się imprezy. 

Przez ostatnie lata nasz obóz gościł setki uczestników i wielu znakomitych instruktorów. Główną techniką pozostaje Lindy Hop, ale w ramach dodatkowych zajęć uczyliśmy również Authentic Jazz, Balboa i Aerialsów. 

Na tej edycji planujemy warsztaty Lindy Hop na 3 poziomach zaawansowania w znakomitym międzynarodowym gronie instruktorów z Czech, Hiszpanii oraz Polski:
- Nadzieja Kawon i Mateusz Wolski (Polska/Kraków)
- Isabel Gregori i Víctor López (Hiszpania/Walencja)
- Michaela Váchová i Štěpán Jordánek (Praga/Czechy)

Zapraszamy do Staszowa!


Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/159091828125565/

WARSZTATY QUICK QUICK SLOW | 11 – 12 LISTOPADA 2017

To 2 edycja naszego najmłodszego wydarzenia, które na stałe wpisuje się do naszego kalendarza. Jest to pierwsze wydarzenie po wakacjach, na którym zajmujemy się tańcami swingowymi z punktu widzenia ich tempa. W tym roku w grupie technik do szybkiej muzyki znalazły się Lindy Hop i Shag, a do wolnej muzyki zatańczymy Slow Dance i Bluesa.

Na tą edycję zaprosiliśmy znakomitych instruktorów z Warszawy Agnieszkę Pluwak i Konrada Pruśniewskiego, którzy poprowadzą blok Slow i Nadzieję Kawoń z Mateuszem Wolskim z Krakowa, którzy poprowadzą blok Quick.

Wydarzenie uzupełniają warsztaty Lindy Hop Od Podstaw i sobotnia impreza.


Linki do wydarzeń:

SILESIA SWING FESTIVAL | 25 – 27 MAJA 2018

Silesia Swing Festival to wydarzenie, którego głównym celem jest propagowanie kultury Złotej Ery Swingu. Przez trzy dni cofamy się do czasów, w których jazz był muzyka taneczną, uczymy się tańców swingowych, wieczorami tańczymy w klimatycznych wnętrzach, słuchamy znakomitych swingowych bandów, zgłębiamy tajniki mody i kultury.

Warsztaty Lindy Hop i Authentic Jazz na 3 poziomach zaawansowania prowadzone są przez znakomitych instruktorów krajowych i zagranicznych. 

Główna impreza Festiwalu pod nazwą Bal w Starym Kinie (sobota, 26 maja) odbywa się w klimatycznych wnętrzach Kinoteatru 'Rialto', które rozpoczęło swoja działalność w 1913 roku!


Oficjalna strona wydarzenia: www.ssf.swingcity.pl
Wydarzenie na Facebook'u: www.facebook.com/events/2020872871475407/

SSF 2017