Wakacyjne Kursy bluesa

Wakacyjny Kurs Tańca Blues Od Podstaw | 13.08.2019

Panie i Panowie!

Katowicka społeczność bluesowa zaprasza na wakacyjny kurs najwolniejszego i najbardziej zmysłowego tańca swingowego, czyli Bluesa w parach. Stworzony do muzyki bluesowej, znakomicie sprawdzi się również do innych rytmów, ilekroć muzyka zwolni.

Startujemy 30 lipca 2019 i spotykać będziemy się cyklicznie we wtorki o 18:20 w Swing City Katowice, na ulicy Sokolskiej 31.

REJESTRACJA NA ZAJĘCIA WAKACYJNE:
Dostępna na naszej stronie www.swingcity.pl

Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Otrzymacie od nas maila z danymi do przelewu i po wpłacie wpisujemy Was na listę uczestników kursu.
Nie musicie mieć pary, a na zajęciach i tak zmieniamy się w parach, żeby każdy mógł zatańczyć i poznać się z każdym. To pomaga później odnaleźć się na imprezach.

CENNIK
Nasz Wakacyjny Kurs Bluesa potrwa od 30 lipca do 3 września i obejmie 6 zajęć. Proponujemy go w wyjątkowej cenie 95,00 zł / osoby. Nie honorujemy systemów MultiSport i OK System.

KONTAKT
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook, telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.kursy@gmail.com).

BLUES
Jak większość afroamerykańskich tańców, Blues nierozerwalnie powiązany jest z muzyką tego gatunku. Wiele osób uważa, że to właśnie ona prowadzi parę po parkiecie i decyduje, jak wyglądać będzie taniec oraz z jakimi emocjami będzie powiązany. Smutek – radość. Pożądanie i nienawiść. Udziałem tańczących par staje się cały wachlarz niejednokrotnie całkowicie sprzecznych ze sobą odczuć, które każdy z partnerów może opowiedzieć drugiemu na swój własny, niepowtarzalny sposób.

Zapraszamy!